KONST / Litografier / Litografi 12872310
nr 1287 2310
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 15/460. Motivet: 20x29 cm
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:01:12
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist